دلایل حذف آگهی

مرکز پشتیبانی چاپیمو

در تمامی ساعات شبانه‌ روز و ایام هفته می‌توانید با ما در ارتباط باشید
http://chapimo.ir/wp-content/uploads/2018/11/p335.png
http://chapimo.ir/wp-content/uploads/2018/11/p333.png
http://chapimo.ir/wp-content/uploads/2018/11/p336.png
http://chapimo.ir/wp-content/uploads/2018/11/p334.png
http://chapimo.ir/wp-content/uploads/2018/11/p337.png
http://chapimo.ir/wp-content/uploads/2018/11/p339.png

چرا آگهی من از چاپیمو حذف شده است ؟

آگهی‌ هایی که بر روی " چاپیمو " ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است از روی سایت حذف شوند. در این قسمت سعی داریم این دلایل را در مراحل مختلف توضیح دهیم تا با آگاهی کامل از این موارد از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.

حذف آگهی قبل از انتشار بر روی چاپیمو

پس از ثبت آگهی بر روی چاپیمو ، آگهی شما وارد مرحله انتشار می‌گردد که این مرحله ممکن است حداکثر تا 8 ساعت بطول انجامد. در صورتی که شما قوانین مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما بر روی " چاپیمو " منتشر می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما از لیست آگهی‌های من با علامت رد شده مشخص می شود به کاربر به صورت ایمیل و یا پیامک اطلاع داده می شود و البته بر روی منتشر نمی‌شود.

حذف آگهی پس از انتشار بر روی چاپیمو

آگهی شما پس از منتشر شدن بر روی چاپیمو به دلایل مختلفی ممکن است حذف شود پس این بخش را به طور کامل مطالعه نمائید :

  • منقضی شدن آگهی

هر آگهی به مدت یک ماه به طور عادی (در صورت عدم خرید بسته های مدت دار آگهی) بر روی چاپیمو باقی می‌ماند و پیش از منقضی شدن آن باید نسبت به تمدید آگهی اقدام نمایید.

  • حذف به دلیل گزارش کاربران

در صورتی که آگهی شما توسط تعداد زیادی از کاربران گزارش شود، آگهی شما از روی چاپیمو حذف می‌گردد.

  • حذف پس از ویرایش آگهی

پس از آنکه آگهی خود را ویرایش کردید، آگهی شما مجددا وارد مرحله انتشار می‌شود و با توجه به تغییرات اعمال شده از جانب شما آگهی ممکن است مجددا توسط دلایلی که بالاتر در بخش حذف آگهی قبل از انتشار توضیح داده شد، حذف گردد.

اگر هیچ کدام از دلایل بالا برای آگهی شما صادق نبود و یا آگهی‌تان به دلیل دیگری حذف شده بود، این موضوع را از طریق گزینه "ارتباط با پشتیبانی" با ما مطرح نمایید.

پرتکرار ترین دلایل حذف آگهی

با رعایت دلایل حذف آگهی می‌توانید به‌راحتی و بدون هیچ مشکلی آگهی خود را ثبت نمایید. پس از حذف و یا رد آگهی‌، دلیل رد آگهی از طریق ایمیل اصلی سایت چاپیمو به آدرس ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید، ارسال می‌شود.

پیشنهاد میکنیم هر کدام از دلایل رد آگهی به طور کامل مطالعه نمائید :

آگهی ثبت شده ، تکراری باشد

طبق شرایط و قوانین چاپیمو امکان انتشار آگهی با محتوای مشابه وجود ندارد. در صورتی که می‌خواهید مجددا آگهی مشابهی با آگهی‌های گذشته خود ثبت کنید باید ابتدا آگهی قبلی خود را از روی سایت حذف کرده و سپس نسبت به ثبت آگهی جدید اقدام نمایید.

همچنین علت رد شدن آگهی به ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید ارسال می‌گردد.

هر آگهی در یک استان قابل انتشار است

طبق قوانین چاپیمو شما تنها می‌توانید هر آگهی را در یک استان منتشر نمایید. درصورتی‌ که آگهی شما بر روی دیوار چاپ فعال می باشد و می‌خواهید آگهی مشابه‌ای در استان دیگر نیز منتشر کنید، آگهی شما با پیغام "هر آگهی در یک استان قابل انتشار است" رد می‌شود. همچنین علت رد شدن آگهی به ایمیلی که در آگهی ثبت کرده‌اید ارسال می‌گردد.

اطلاعات نادرست و اشتباه

از آنجایی که سایت چاپیمو یک سایت تخصصی در حوزه چاپ و بسته بندی می باشد مقتضی می باشد مشخصات و توضیحات ثبت شده با به طور کامل صحیح و درست باشد تا کاربر گمراه نشود.

ارسال نظر و دیدگاه شما

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر